Po sezonie pracę w Legii Warszawa zakończył wieloletni kierownik pierwszej drużyny, Konrad Paśniewski. Wraz z nowym sezonem stanowisko oficjalnie objął Paweł Feliciak, który od teraz odpowiada za wszystkie kwestie organizacyjne oraz zaplecze sprzętowe.
Paweł Feliciak nowym kierownikiem drużyny
poniedziałek, 22 czerwca 2026 18:44
Woytekźródło: Fakt, Legionisci.com
Feliciak w klubie pracuje od kilku lat, wcześniej był w dziale organizacyjnym, a w ostatnim sezonie był w sztabie drużyny - pomagał Paśniewskiemu i z wdrażał się do nowej roli.
W ostatnich tygodniach w mediach pojawiły się informacje, że dotychczasowy kierownik Legii może trafić na podobne stanowisko do Widzewa Łódź. Na razie nie doszło do potwierdzenia tych rewelacji, ale w kuluarach słychać, że łódzki klub prowadzi z nim rozmowy.

Komentarze (3)
