Legionisci.com
LEGIONISCI.COM

Trener Legii II odchodzi z klubu

wtorek, 23 czerwca 2026 18:38
Trener Legii II odchodzi z klubu
Filip Raczkowski | fot. Woytek / Legionisci.com
źródło: Akademia Legii
5

Trener Legii II Warszawa Filip Raczkowski odchodzi z klubu po czterech latach. W ostatnim sezonie z zespołem rezerw wywalczył awans do II ligi, a wcześniej zdobył Mazowiecki Puchar Polski. W czasie swojej pracy w Legii prowadził również zespół U19 i odegrał ważną rolę w rozwoju młodych zawodników.

 

Podaj ten news dalej:
Komentarze (5)
Zdobywaj rangiWłasny awatar i profilZarezerwuj swój nick
lub komentuj jako gość