Legionisci.com
LEGIONISCI.COM

Gala OBL: Nagrody dla Pluty i Rannuli

czwartek, 25 czerwca 2026 07:55
Gala OBL: Nagrody dla Pluty i Rannuli
fot. Maciek Gronau
Fumenźródło: PLK
1

Wczoraj odbyła się gala Orlen Basket Ligi, na której podsumowano miniony sezon oraz wręczono nagrody. Statuetki otrzymali m.in. Heiko Rannula dla najlepszego trenera oraz Andrzej Pluta dla najlepszego polskiego zawodnika oraz całych rozgrywek. Dodatkowo najbardziej medialnym klubem była Legia Warszawa.

Nagrodzeni na gali Orlen Basket Ligi za sezon 2025/2026

Najlepszy zawodnik młodzieżowy: Jakub Szumert

Najbardziej medialny klub: Legia Warszawa

Najlepsza akcja prospołeczna: Arka Gdynia za akcję „AMW Arka dla jaj” 

Najlepszy trener: Heiko Rannula

Najlepszy polski zawodnik: Andrzej Pluta

Najlepszy zawodnik: Andrzej Pluta

Podaj ten news dalej:
Komentarze (1)
Zdobywaj rangiWłasny awatar i profilZarezerwuj swój nick
lub komentuj jako gość