Wczoraj odbyło się jedno spotkanie I ligi piłkarskiej. Dość nieoczekiwanie, a nawet sensacyjnie Amica, wygrała w Wodzisławiu z tamtejszą Odrą 3-0. Czyżby nastąpił jakiś kryzys w drużynie wodzisławskiej?